Opakowania na zaprawy, kleje budowlane, fugi

Wszelkiego rodzaju chemia budowlana to produkt wymagający szczególnie trwałych opakowań. Folie do pakowania chemii budowlanej powinny być odporne na obciążenia, tak by w dobrej formie przetrwały transport od linii produkcyjnej, przez magazyn, po półkę w sklepie. Opakowanie nie tylko pozwala na transport danego produktu i chroni przed jego rozsypaniem, ale i zabezpiecza produkt przed wpływem czynników zewnętrznych.

Nasza firma oferuje wysokiej jakości folie do pakowania chemii i materiałów budowlanych. Trwałe i solidne laminaty skutecznie chronią zapakowane produkty przed wilgocią, parą wodną, powietrzem, a także promieniami UV. Mamy w pełni indywidualne podejście do każdego Klienta. Dlatego też możemy stworzyć dokładnie taki laminat, jakiego potrzebuje dany Klient.

Do chemii budowlanej rekomendujemy zastosowanie laminatów dwu i trzywarstwowych. Dostępnych jest kilka rodzajów folii:

  • Poliestrowe
  • Polietylenowe
  • Transparentne
  • Białe
  • Metalizowane

Na zamówienie Klienta możemy także wykonać opakowanie z warstwą zgrzewalną z folii polietylenowej.

Oczywiście opakowanie nie tylko chroni produkt, ale jest też jego wizytówką i nośnikiem reklamy. W Drukarni Arplast wykonujemy wysokiej jakości nadruk fleksograficzny na folii. Intensywne kolory, doskonała jakość i trwałość to cechy, które sprawiają, że opakowanie będzie prezentowało się nienagannie!

Galeria

Close Menu