Opakowania na zaprawy, kleje budowlane, fugi

Wszelkiego rodzaju środki używane w budownictwie to produkty wymagające szczególnie trwałych opakowań. Folie do pakowania chemii budowlanej powinny być odporne na obciążenia, tak by w dobrej formie przetrwały transport od linii produkcyjnej, przez magazyn, po półkę w sklepie. Pozwala to na przewóz danego produktu, chroni przed jego rozsypaniem i zabezpiecza go przed wpływem czynników zewnętrznych.

Nasza firma oferuje wysokiej jakości folie do pakowania chemii i materiałów budowlanych. Trwałe laminaty skutecznie chronią zapakowane produkty przed wilgocią, parą wodną, powietrzem, a także promieniami UV. Mamy w pełni indywidualne podejście do każdego Klienta. Dlatego też możemy stworzyć dokładnie takie opakowania do chemii, jakich potrzebuje dany Zleceniodawca. Uwzględniamy przy tym wymagania dotyczące wytrzymałości oraz wyglądu zastosowanego rozwiązania.

Do chemii budowlanej rekomendujemy zastosowanie laminatów dwu i trzywarstwowych. Dostępnych jest kilka rodzajów folii:

  • Poliestrowe
  • Polietylenowe
  • Transparentne
  • Białe
  • Metalizowane

Na zamówienie Klienta możemy także wykonać opakowanie z warstwą zgrzewalną z folii polietylenowej. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranego opakowania chemia nie utraci swoich właściwości. Oczywiście nie tylko chroni ono produkt, ale jest też jego wizytówką i nośnikiem reklamy. W Drukarni Arplast wykonujemy wysokiej jakości nadruk fleksograficzny na folii. Intensywne kolory, doskonała jakość i trwałość to cechy, które sprawiają, że opakowanie będzie prezentowało się nienagannie!

Galeria

Close Menu