Wiesz, że masz zaledwie kilka sekund na zainteresowanie konsumenta swoim produktem? Od pierwszego wrażenia wiele zależy – między innymi to czy klient wybierze właśnie Twój produkt, a nie konkurencji. Warto wykorzystać tę wiedzę i zadbać o odpowiednie etykiety na butelki. Drukarnia Arplast oferuje folię termokurczliwą na butelki z dowolnym nadrukiem. To doskonały sposób na wyróżnienie produktu na półce. Rękaw termokurczliwy daje praktycznie nieograniczone możliwości wykonania nadruku. Dostępna jest pełna paleta kolorów – dzięki profesjonalnym maszynom druk jest niezwykle wyraźny, a kolory odpowiednio odwzorowane.

Jakie są rodzaje folii termokurczliwej z nadrukiem?

Stworzyliśmy zróżnicowaną ofertę, dzięki czemu Klient ma możliwość doboru najlepszego rodzaju folii termokurczliwej z nadrukiem. Każdy z wariantów przeznaczony jest do innego rodzaju produktów. Folie termokurczliwe na butelki to jedna z dostępnych opcji. Jednak taki rodzaj folii sprawdza się świetnie także na opakowaniach ze środkami czystości, kosmetykami, a także napojami i produktami mlecznymi. Fola termokurczliwa z nadrukiem wysokiej jakości to doskonały sposób na wyróżnienie produktu i wyeksponowanie go na półce sklepowej. Właściwości folii umożliwiają jej dopasowanie do różnych kształtów butelek i opakowań – nawet tych nietypowych.

Folia termokurczliwa na butelki dostępna jest w następujących wariantach:

  • folia zakrywająca tylko cześć butelki
  • folia pokrywająca cała powierzchnie butelki z wyłączeniem nakrętki
  • folia termokurczliwa na całą butelkę wraz z nakrętką – przy nakrętce znajduje się perforacja, umożliwiająca zdjęcie części folii

Zaletą folii termokurczliwej na butelki jest brak konieczności użycia kleju. Pod wpływem temperatury idealnie przylegają do butelki, są trwałe i odporne na wilgoć. Folia termokurczliwa z nadrukiem jest wykonywana w naszej drukarni przy użyciu najlepszych maszyn. Nadruki mają intensywny kolor, są wyraziste i trwałe na ścieranie. Dzięki tym cechom folia termokurczliwa z nadrukiem jest tak popularna w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i chemicznym. Niezależnie od warunków przechowywania opakowanie zachowuje idealny wygląd!

Współpracujemy z profesjonalnymi grafikami, naszym Klientom oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie zaprojektowania odpowiedniej grafiki na folię termokurczliwą. Korzystając z usług drukarni Arplast, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

Close Menu