Produkcja i zadruk folii termokurczliwej

Wiesz, że masz zaledwie kilka sekund na zainteresowanie konsumenta swoimi wyrobami? Od pierwszego wrażenia wiele zależy – między innymi to, czy klient wybierze produkt właśnie Twój, a nie konkurencji. Warto wykorzystać tę wiedzę i zadbać o odpowiednie etykiety na napoje. Drukarnia Arplast oferuje materiały, takie jak folia termokurczliwa do butelek z nadrukiem. To doskonały sposób na wyróżnienie produktu na półce. Rękaw termokurczliwy daje praktycznie nieograniczone możliwości wykonania na nim wzoru. Dostępna jest też pełna paleta kolorów – dzięki profesjonalnym maszynom nadruki na butelki są niezwykle wyraźne, a barwy odpowiednio odwzorowane.

Jakie są rodzaje folii termokurczliwej z nadrukiem?

Stworzyliśmy zróżnicowaną ofertę, dzięki czemu Klient ma możliwość doboru najlepszego rodzaju materiału dopasowanego do jego potrzeb. Każdy z wariantów przeznaczony jest do innego rodzaju produktów. Folie termokurczliwe na butelki to jedna z dostępnych opcji. Ten ich rodzaj sprawdza się świetnie na opakowaniach ze środkami czystości, kosmetykami, a także napojami i wyrobami mlecznymi. Folia termokurczliwa z nadrukiem wysokiej jakości to doskonały sposób na wyróżnienie produktu i wyeksponowanie go na półce sklepowej. Właściwości tego materiału umożliwiają jego dopasowanie do różnych kształtów butelek i opakowań – nawet tych nietypowych. Do tego folia termokurczliwa do pakowania jest wyjątkowo wytrzymała na zniszczenie. Wygląda też estetycznie przez długi czas.

Folia termokurczliwa na butelki dostępna jest w następujących wariantach:

  • folia zakrywająca tylko cześć butelki
  • folia pokrywająca cała powierzchnie butelki z wyłączeniem nakrętki
  • folia termokurczliwa na całą butelkę wraz z nakrętką – przy nakrętce znajduje się perforacja, umożliwiająca zdjęcie części folii

Zaletą folii termokurczliwej na butelki jest brak konieczności użycia kleju. Pod wpływem temperatury idealnie przylega do butelki, jest trwała i odporna na wilgoć. Folia termokurczliwa z nadrukiem jest wykonywana w naszej drukarni przy użyciu najlepszych maszyn. Wzory mają intensywne kolory, są wyraziste i odporne na ścieranie. Dzięki tym cechom folia termokurczliwa z nadrukiem jest tak popularna w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i chemicznym. Niezależnie od warunków przechowywania opakowanie zachowuje idealny wygląd!

Współpracujemy z profesjonalnymi grafikami, naszym Klientom oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie zaprojektowania wzoru na nadruki na butelki tak, aby jak najlepiej pasował do sprzedawanych wyrobów i wyróżniał się na tle artykułów konkurencji. Korzystając z usług drukarni Arplast, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.

Close Menu