Opakowania foliowe do kawy mielonej i ziarnistej

Do pakowania kawy najczęściej stosuje się opakowania foliowe z wentylem. Jego zadaniem jest wypuszczanie zbędnego powietrza i oparów z wnętrza paczki, jakie wydzielane są przez palone ziarenka. Dzięki temu opakowania do kawy nie pęcznieją i nie niszczy się ich cenna zawartość. Dostarczamy solidnie wykonane paczki zapewniające odpowiednie warunki przechowywania dla kawy ziarnistej. Wykonujemy trwałe opakowania wykonane z dwu i trzywarstwowych laminatów folii polipropylenowych. W naszej ofercie znajdują się również opakowania do kawy zrobione z folii poliestrowych transparentnych i metalizowanych. Dzięki tym materiałom zyskujemy ogromną swobodę podczas produkcji. Możemy bowiem wykonać dokładnie takie opakowania do kawy, jakich życzy sobie Klient – szczelne, odporne na uszkodzenia, spełniające wszelkie normy, a jednocześnie dopasowane do identyfikacji wizualnej marki.

Szczelne opakowania z laminatu do przechowywania kawy

Do pakowania kawy najczęściej stosuje się opakowania foliowe z wentylem. Jego zadaniem jest wypuszczanie zbędnego powietrza i oparów z wnętrza paczki, jakie wydzielane są przez palone ziarenka kawy. Zapobiega to pęcznieniu paczek i niszczeniu ich cennej zawartości. Z myślą o przechowywaniu kawy ziarnistej wykonujemy trwałe opakowania wykonane z dwu i trzywarstwowych laminatów folii polipropylenowych. W naszej ofercie znajdują się również modele zrobione z folii poliestrowych transparentnych i metalizowanych. Dzięki temu możemy wykonać dokładnie takie opakowanie na kawę, jakiego życzy sobie Klient. Szczelne, odporne na uszkodzenia, spełniające wszelkie normy, a jednocześnie dopasowane do identyfikacji wizualnej marki opakowania do kawy.

Nowoczesna produkcja opakowań na kawę

Dysponujemy rozbudowanym i zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wyprodukować dowolne potrzebne do przechowywania produktów, takich jak kawa, opakowanie foliowe w pełni dopasowane do potrzeb Klienta. Korzystając z usług Drukarni Arplast, możecie mieć pewność, że zamówione wyroby będą estetyczne i wykonane z największą precyzją. Traktujemy poważnie naszych Klientów – Wasze zaufanie jest dla nas najważniejsze. Opakowania do kawy oraz wszelkie inne wyroby dostępne w ofercie wykonujemy terminowo i bez żadnych niespodziewanych opóźnień. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rodzajów opakowań na kawę, jakie oferujemy? Poznaj szczegółowo naszą ofertę. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jakie korzystne warunki współpracy możemy Ci zaproponować.

Galeria
Close Menu