Opakowania foliowe do kawy mielonej i ziarnistej

Kawa jest produktem cenionym na całym świecie. Któż z nas nie lubi rozpocząć dnia kubkiem tego aromatycznego napoju? Kochamy kawę za jej pobudzającą do działania moc, głęboki smak i zniewalający aromat. Kluczem do pozyskania wysokiej jakości ziaren jest odpowiednia odmiana i warunki wzrostu roślin. Natomiast do uzyskania smacznego naparu niezbędne będą właściwe techniki przygotowania, a także sposób jej zabezpieczania przed wietrzeniem. Żeby kawa przez długie tygodnie, a nawet miesiące zachowywała swoje właściwości, należy przechowywać ją w odpowiednim środowisku. Inne zasady obowiązują także w przypadku składowania całych ziaren lub ich zmielonej formy. Nasza firma wykonuje wysokiej jakości foliowe opakowania do kawy, które zabezpieczą ją na długi czas. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Klient otrzyma produkt równie doskonały, jak w momencie pakowania.

Szczelne opakowania z laminatu do przechowywania kawy

Do pakowania kawy najczęściej stosuje się opakowania foliowe z wentylem. Jego zadaniem jest wypuszczanie zbędnego powietrza i oparów z wnętrza paczki, co zapobiega jej pęcznieniu i niszczeniu zawartości. Z myślą o przechowywaniu kawy ziarnistej wykonujemy trwałe opakowania wykonane z dwu i trzywarstwowych laminatów folii polipropylenowych. W naszej ofercie znajdują się również modele zrobione z folii poliestrowych transparentnych i metalizowanych. Dzięki temu możemy wykonać dokładnie takie opakowanie na kawę, jakiego życzy sobie Klient. Szczelne, odporne na uszkodzenia, spełniające wszelkie normy, a jednocześnie dopasowane do identyfikacji wizualnej marki.

Nowoczesna produkcja opakowań na kawę

Dysponujemy rozbudowanym i zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wyprodukować dowolne potrzebne do przechowywania produktów, takich jak kawa opakowanie foliowe w pełni dopasowane do potrzeb Klienta. Korzystając z usług Drukarni Arplast, możecie mieć pewność, że zamówione wyroby będą estetyczne i wykonane z największą precyzją. Traktujemy poważnie naszych Klientów – Wasze zaufanie jest dla nas najważniejsze. Wszelkie powierzone nam zlecenia wykonujemy terminowo i bez żadnych niespodziewanych opóźnień. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rodzajów opakowań na kawę, jakie oferujemy? Poznaj szczegółowo naszą ofertę. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jakie korzystne warunki współpracy możemy Ci zaproponować.

Galeria
Close Menu