Kawa jest produktem cenionym na całym świecie. Któż z nas nie lubi rozpocząć dnia kubkiem tego aromatycznego napoju? Kochamy kawę za jej pobudzającą do działania moc, głęboki smak i zniewalający aromat. Kluczem do wysokiej jakości kawy jest odpowiednia odmiana, warunki wzrostu, także technika przygotowania, a także sposób przechowywania.

Żeby kawa przez długie tygodnie, a nawet miesiące zachowywała swoje właściwości, należy przechowywać ją w odpowiednim środowisku. Inne zasady obowiązują także w przypadku przechowywania kawy ziarnistej i kawy w postaci mielonej. Nasza firma wykonuje wysokiej jakości opakowania foliowe, które zabezpieczą kawę na długi czas. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Klient otrzyma kawę równie doskonałą, jak w momencie pakowania. Do pakowania kawy najczęściej stosuje się opakowania foliowe z wentylem. Jego zadaniem jest wypuszczanie zbędnego powietrza i oparów z wnętrza opakowania, co zapobiega pęcznieniu opakowania i niszczeniu ziaren kawy.

Z myślą o pakowaniu kawy ziarnistej wykonujemy trwałe opakowania wykonane z dwu i trzywarstwowych laminatów folii polipropylenowych. W naszej ofercie znajdują się również opakowania na kawę wykonane z folii poliestrowych transparentnych i metalizowanych. Dzięki temu możemy wykonać dokładnie takie opakowanie na kawę, jakiego życzy sobie Klient. Szczelne, odporne na uszkodzenia, spełniające wszelkie normy, a jednocześnie dopasowane do identyfikacji wizualnej Klienta.

Dysponujemy rozbudowanym i zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Jesteśmy w stanie wykonać opakowanie foliowe na kawę w pełni dopasowane do potrzeb Klienta. Korzystając z usług Drukarni Arplast, możecie mieć pewność, że zamówione opakowania będą estetyczne i wykonane z największą precyzją. Traktujemy poważnie naszych Klientów – Wasze zaufanie jest dla nas najważniejsze. Wszelkie powierzone nam zlecenia wykonujemy terminowo i bez żadnych niespodziewanych opóźnień.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rodzajów opakowań na kawę, jakie oferujemy? Poznaj szczegółowo naszą ofertę. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak bardzo korzystne warunki współpracy możemy dla Ciebie przygotować.

 

Zadzwoń lub napisz:
+48 608 362 934
arplast@arplast.com.pl

Galeria

Close Menu