Wszelkiego rodzaju artykuły spożywcze powinny elegancko prezentować się na półce sklepowej. W dzisiejszych czasach istotne jest to, aby produkty przyciągnęły uwagę klienta.  W naszych foliach kapusta, ogórki i buraczki będą wyglądały apetycznie! Oferujemy najlepsze folie do pakowania kiszonych artykułów spożywczych. Stosujemy laminaty folii poliestrowych i polietylenowych o zwiększonej barierowości. Dzięki temu produkty mają zapewnioną odpowiednią wymianę tlenu i równowagę gazową przy jednoczesnej ochronie przed czynnikami zewnętrznymi. Laminat to warstwowy materiał kompozytowy. Kompozyt składa się z dwóch faz- osnowy i zbrojenia- dzięki czemu jest trwały i ma satysfakcjonujące właściwości.

Sprzedajemy folie wysokiej jakości. Gwarantujemy trwałość naszych opakowań. Dzięki innowacyjnej technologii laminaty skutecznie chronią zapakowane produkty przed działaniem wody, powietrza, kurzu, promieniowania UV oraz urazów mechanicznych. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy produkty innowacyjne i dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze laminaty zapewniają produktom kiszonym długi czas świeżości. Używane przez nas technologie są przyjazne dla zdrowia człowieka. Folie polietylenowe i poliestrowe idealnie nadają się do przechowywania kiszonych produktów. Nie zawierają substancji toksycznych ani szkodliwych składników. Dzięki temu odżywcze kiszonki nie tracą witamin ani korzystnych bakterii. Bakterie zawarte w kiszonkach to naturalne źródło probiotyku, który jest istotny dla ludzkiego zdrowia. Dzięki nam Twoja kapusta i ogórki nie stracą swoich drogocennych właściwości. Z łatwością przetransportujesz tak zapakowane produkty nawet na długie odległości. Laminaty są bezwonne i pozbawione smaku, dzięki czemu masz pewność, że Twoje produkty nie stracą nic ze swoich walorów. Nadruki na naszych laminatach są trwałe i nie ulegają ścieraniu. Masz pewność, że produkt trafi na półki w idealnym stanie!

Folie do pakowania nie tylko zabezpieczają produkty w trakcie transportu, ale także dbają o doskonały wygląd artykułów. Nasze opakowania będą najlepszą wizytówką dla Twojej firmy i usług. Zadbaj o odpowiednią reklamę i zgłoś się do nas! W Drukarnii Arplast oferujemy najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie. Dbamy o to, aby spełnić Twoje oczekiwania. W przypadku pytań skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie doradzą przy wyborze najlepszej folii. Drukujemy z pasją.

Galeria

Close Menu