Świeżość i jakość żywności mrożonej w dużej mierze zależna jest od opakowania, w jakim jest przechowywana. Dlatego też wybór właściwego opakowania może mieć wpływ na powodzenie produktu i popularność wśród konsumentów.

W Drukarni Arplast wykonujemy wysokiej jakości opakowania foliowe na mrożonki – zarówno na warzywa i owoce. Do produkcji opakowań na mrożone warzywa jak i owoce wykorzystujemy głównie folie polietylenowe w wersji białej i transparentnej, a także ich laminaty dwuwarstwowe. Oferta naszej firmy obejmuje również laminaty pokryte od zewnętrznej strony folią polipropylenową. Postanowiliśmy również poszerzyć naszą ofertę o monofolie:

  • PE biała
  • OPP transparentna

Wszystkie wykonywane przez nas opakowania spełniają najwyższe normy jakości. Folie są w pełni bezpieczne dla żywności, a do tego bardzo trwałe.

Każde ze zleceń traktujemy bardzo indywidualnie. Produkowane opakowania na mrożonki są dostosowywane do potrzeb Klienta. Dzięki zaawansowanym technologicznie maszynom, jakimi dysponujemy, możemy wykonać dowolny nadruk w wybranych kolorach. Powierzając nam wykonanie opakowań na mrożonki, możecie mieć pewność, że otrzymacie wysokiej jakości produkt, spełniający Wasze oczekiwania. Druk umieszczony na folii jest wyrazisty, pełen soczystych barw i czytelny. Tak zapakowany produkt zachowa swoje właściwości, a poza tym przyciągnie wzrok Klientów.

Drukarnię Arplast tworzą doświadczeni specjaliści, dla których nie ma zleceń niemożliwych do zrealizowania. Wyróżnia nas skrupulatność i terminowość. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązanie.

Chcesz poznać dokładnie ofertę Drukarni Arplast dotyczącą opakowań na mrożone owoce i warzywa? Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nasi specjaliści chętnie doradzą w doborze najlepszego opakowania, a także zaproponują atrakcyjne warunki współpracy.

Galeria

Close Menu