Wysokiej jakości druk fleksograficzny

Nasza drukarnia specjalizuje się w wykonywaniu specjalnego druku fleksograficznego. Czym różni się ta technika od innych rodzajów nanoszenia wzorów? Druk fleksograficzny, zwany także flexodrukiem to technologia druku wypukłego. Metoda ta bardzo dynamicznie się rozwija, co sprawia, że jest coraz częściej wykorzystywana w przypadku zadrukowywania etykiet oraz opakowań. Dzięki odpowiednim urządzeniom nadruk fleksograficzny można wykonywać na wsiąkliwych podłożach drukowych. Zastosowanie go gwarantuje doskonałe efekty i jednocześnie optymalny koszt wykonania. W naszej drukarni wykonujemy druk fleksograficzny na folii. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wykorzystaniu najnowszych technologii możemy uzyskać doskonały efekt druku. Etykiety foliowe wykonywane techniką fleksografii są bardzo dobrej jakości, wyraziste, w pięknych kolorach. Dzięki nim Twoja marka będzie rozpoznawalna wśród klientów!

Maszyna fleksograficzna

Park maszynowy – czyli jak wykonujemy druk fleksograficzny na folii?

Drukarnia Arplast dysponuje niezwykle nowoczesnymi maszynami, które umożliwiają nam zrealizowanie zlecDrukarnia Arplast dysponuje nowoczesnymi maszynami, które umożliwiają nam zrealizowanie zleceń w najlepszej jakości. Na wyposażeniu naszego parku maszynowego znajduje się innowacyjne urządzenie drukujące EXPERT. Dzięki niemu możemy wykonać druk fleksograficzny na praktycznie każdym materiale opakowaniowym. Niezależnie od podłoża, jesteśmy w stanie uzyskać doskonały efekt. Zastosowanie innowacyjnych maszyn pozwala na optymalizację kosztów i przyspieszenie całego procesu potrzebnego, by stworzyć nadruk flexograficzny wysokiej klasy. To znacznie skraca czas realizacji zleceń dla naszych Klientów. Wykorzystanie nowoczesnych maszyn o szerokich możliwościach regulacji parametrów umożliwia uzyskanie najlepszych efektów, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających Klientów. Maszyny, przy których użyciu wykonujemy druk fleksograficzny na folii i innych materiałach, umożliwiają drukowanie w 8 kolorach.

Możliwości techniczne naszych maszyn:
  • Maksymalna szerokość wstęgi: 1350 mm
  • Maksymalna szerokość druku: 1300 mm
  • Maksymalny raport: 1150 mm

Druk fleksograficzny na folii – zastosowanie

Metodę druku fleksograficznego stosuje się zarówno w przypadku dużych, jak i niewielkich nakładów wyrobów. Tworzenie etykiet i opakowań tą metodą swoją popularność zyskało dzięki niskim kosztom, szybkości wykonywania i doskonałym efektom, jakie można uzyskać. Obecnie drukowanie fleksograficzne wykorzystywane jest powszechnie, jako skuteczna i szybka metoda na uzyskanie
zamierzonych efektów wedle oryginalnych projektów na materiałach stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Warto pamiętać, że profesjonalnie wykonana etykieta lub opakowanie, to wizytówka produktu, która ma realny wpływ na wyniki sprzedaży!

Galeria

Close Menu