Opakowanie typy doypack są coraz częściej wybierane przez producentów. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w ofercie naszej firmy.  Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości opakowań foliowych stojących oraz płaskich. Doypack to sprawdzony i solidny rodzaj opakowań, które słyną ze swojej niezawodności i atrakcyjnej ceny.

Jakie zastosowanie mają opakowania doypack?

Specyficzna budowa opakowań doypack i szczelne zabezpieczenie sprawiają, że nadają się one idealnie do przechowywania sypkich, jak i płynnych produktów. Mogą być w nich przechowywane produkty spożywcze, jak i chemiczne. Opakowanie doypack wykonane jest z laminatów wielowarstwowych, które dostępne są w różnych wariantach. Dzięki temu możesz dobrać rodzaj opakowania doypack, które najlepiej będzie pasowało do produktu i najlepiej go wyeksponuje.

Główną zaletą opakowań doypack jest to, że nie zmieniają one właściwości przechowywanych produktów. Pozostają one dokładnie takie jak w chwili pakowania. Doypack nie wpływa na ich smak czy zapach, a do tego utrzymuje świeżość przez wiele miesięcy.

Rodzaje opakowań Doypack

Opakowania doypack wykonane są z różnych rodzajów laminatów. Oto niektóre z nich:
  • poliestrowo-polietylenowe PET/PL – odznaczają się one dużą wytrzymałością, przeźroczysta struktura sprawia, że zapakowane produkty są doskonale widoczne
  • poliestrowo-polietylenowe metalizowane (PETmet/PE – srebro/złoto; PET/PETmet/PE) – charakteryzuje się nieprzeźroczystością, bardzo wytrzymały, świetna zgrzewalność.
  • poliestrowo-polietylenowe z aluminium PET/AL/PE – dostępne w różnych wariantach kolorystycznych
  • polipropylenowo-polietylenowe OPP/PE
  • poliamidowo-polietylenowe OPA/PE

Opakowania doypack mają różne opcje zamknięcia. Jest możliwe wykonanie trwałego zgrzewu, można zakończyć opakowanie nacięciami (łatwe otwieranie), euro zawieszką lub zamknięciem strunowym.

Jako producent opakowań doypack zalecamy stosowanie ich do przechowywania różnego rodzaju produktów. To doskonały sposób na opakowanie wszelkiego rodzajów granulatów, nasion, suszonych owoców, ziół, cukierków, sosów, przypraw, a także karmy dla zwierząt i wiele innych.

Producent doypack

Realizujemy indywidualne zamówienia naszych Klientów. Napisz do nas, powiedz jakich opakowań doupack potrzebujesz, a my wykonamy je specjalnie dla Ciebie! Możesz dostosować wielkość opakowania, rodzaj laminatu, a także rodzaj zamknięcia.

Potrzebujesz opakowań doypack najlepszej jakości? Skontaktuj się z naszymi specjalistami i poznaj szczegóły oferty!

Telefon: 608 362 934, 42 227 02 24

Close Menu