Produkcja foliowych opakowań doypack

Opakowania typu doypack są coraz częściej wybierane przez producentów. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w ofercie naszej firmy. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości opakowań foliowych stojących oraz płaskich. Doypack to ich sprawdzony i solidny rodzaj, który słynie ze swojej niezawodności i atrakcyjnej ceny.

Jakie zastosowanie mają opakowania doypack?

Specyficzna budowa opakowań doypack i szczelne zamknięcie sprawiają, że nadają się one idealnie do zabezpieczania sypkich, jak i płynnych produktów. Mogą być w nich przechowywane artykuły spożywcze oraz chemiczne. Wszystkie opakowania doypack z nadrukiem wykonane są z laminatów wielowarstwowych dostępnych w różnych wariantach. Charakteryzują się przy tym zróżnicowaną specyfikacją zapewniającą ich odporność na uszkodzenia. Dzięki temu możesz dobrać rodzaj opakowania doypack, który najlepiej będzie pasował do zawartości i dobrze ją wyeksponuje.Główną zaletą opakowań doypack jest to, że nie zmieniają one właściwości przechowywanych produktów. Pozostają one dokładnie takie, jak w chwili pakowania. Doypack nie wpływa na ich smak czy zapach, a do tego utrzymuje świeżość przez wiele miesięcy.

Rodzaje opakowań Doypack

Opakowania doypack wykonane są z różnych rodzajów laminatów. Dzięki temu możliwe jest wybranie rozwiązań idealnie dopasowanych do wymagań związanych z przechowywaniem konkretnego typu produktów. Oto niektóre z materiałów używanych w naszym zakładzie:

  • poliestrowo-polietylenowe PET/PL – odznaczają się one dużą wytrzymałością, przeźroczysta struktura sprawia, że zapakowane produkty są doskonale widoczne
  • poliestrowo-polietylenowe metalizowane (PETmet/PE – srebro/złoto; PET/PETmet/PE) – charakteryzuje się nieprzeźroczystością, bardzo wytrzymały, świetna zgrzewalność.
  • poliestrowo-polietylenowe z aluminium PET/AL/PE – dostępne w różnych wariantach kolorystycznych
  • polipropylenowo-polietylenowe OPP/PE
  • poliamidowo-polietylenowe OPA/PE

Opakowania doypack mają różne opcje zamknięcia. Jest możliwe wykonanie trwałego zgrzewu lub zakończenie opakowania nacięciami (łatwe otwieranie), euro zawieszką czy zamknięciem strunowym. Jako producent opakowań doypack z aluminium zalecamy stosowanie ich do przechowywania różnego rodzaju produktów. To doskonały sposób na zabezpieczenie wszelkiego rodzajów granulatów, nasion, suszonych owoców, ziół, cukierków, sosów, przypraw, a także karmy dla zwierząt i wielu innych artykułów.

Producent doypack

Realizujemy indywidualne zamówienia naszych Klientów. Prowadzona przez nas produkcja opakowań doypack odbywa się przy użyciu nowoczesnych technologii i zaawansowanych urządzeń. Pozwala to na uzyskanie rezultatów najwyższej jakości, które spełniają obowiązujące standardy branż, w jakich są stosowane. Napisz do nas, powiedz jakich opakowań doypack potrzebujesz, a my wykonamy je specjalnie dla Ciebie! Możesz dostosować wielkość opakowania, rodzaj laminatu, a także rodzaj zamknięcia.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i poznaj szczegóły oferty! Telefon: 608 362 934, 42 227 02 24
Close Menu