Skuteczne pakowanie flow pack

Pakowanie produktów przy pomocy maszyn flow pack ma wiele zalet. Doskonale sprawdza się w przypadku produkcji na dużą skalę. Ta metoda popularna jest w wielu branżach. Jednak najczęściej swoje zastosowanie znajduje w przemyśle spożywczym. Maszyny flow pack pakują produkty z dużą prędkością, używając do tego folii z jednej rolki. To pozwala zoptymalizować i usprawnić produkcję. Oferujemy szeroki wybór folii do maszyn typu flow pack. Dzięki wysokiej jakości mogą one być wykorzystywane do pakowania zarówno produktów spożywczych, jak i niespożywczych. Dostępna u nas folia znajduje zastosowanie w poziomych i pionowych maszynach flow pack. Proponujemy też różne rodzaje tego materiału – barierowy i wysokobarierowy.

Doskonale wiemy, że opakowanie flow pack ma za zadanie nie tylko ochronić produkt przed czynnikami zewnętrznymi. Ważne jest, by trafił on w ręce klienta świeży i w doskonałym stanie. Wysokiej jakości opakowanie sprawia, że konsumenci częściej darzą markę zaufaniem i sięgają po jej wyroby na sklepowych półkach. Dlatego też oferowane przez nas folie na flow pack dostępne są w wersji z wysokiej jakości kolorowym nadrukiem. Dzięki takim opakowaniom klienci z łatwością rozpoznają Twój produkt i sięgną po niego również przy kolejnych zakupach.

Wytrzymałe i estetyczne opakowanie flow pack

Istnieje możliwość wyprodukowania folii o różnej specyfice. Dzięki temu możesz wybrać najlepsze rozwiązanie, odpowiadające w pełni Twojemu biznesowi. Jakie są zalety wyróżniające pakowanie flow pack? Zapewnia ono wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Z tego powodu folie bardzo dobrze sprawdzają się jako osłony produktów spożywczych. Mimo wysokiej prędkości pakowania zgrzewy są bardzo solidne i trwałe. To skutecznie zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń z zewnątrz do wnętrza opakowania, co minimalizuje ryzyko ewentualnego uszkodzenia towaru. Wybór solidnych folii na flow pack pozwala zoptymalizować proces produkcji pod względem szybkości oraz trwałości efektu.

Dlaczego jeszcze warto wybrać materiały do pakowania z oferty naszej firmy? Ponieważ produkty doskonale się prezentują w tego typu folii. Wysoka transparentność sprawia, że zawartość jest doskonale widoczna. Dzięki możliwości wykonania nadruku umieścisz na folii logo swojej firmy, lub dowolny wzór – i to w doskonałej jakości oraz intensywnych kolorach. Folia na flow pack posiada gładką fakturę i ładny połysk, co podkreśli wysoką jakość Twoich produktów.
Close Menu