Pakowanie produktów przy pomocy maszyn flowpack ma wiele zalet. Doskonale sprawdza się w przypadku produkcji na dużą skalę. Ta metoda pakowania popularna jest w wielu gałęziach przemysłu. Jednak najczęściej swoje zastosowanie znajduje w przemyśle spożywczym. Maszyny flowpack pakują produkty z dużą prędkością, używając do tego folii z jednej rolki. To pozwala zoptymalizować i usprawnić produkcję.

Oferujemy szeroki wybór folii do maszyn typu flowpack. Wysokiej jakości folie mogą być wykorzystywane do pakowania zarówno produktów spożywczych, jak i niespożywczych. Dostępna u nas folia może być stosowana w poziomych i pionowych maszynach flowpack. Dostępne są różne rodzaje folii na flowpack – barierowej i wysokobarierowej.

Doskonale wiemy, że opakowanie ma za zadanie nie tylko ochronić produkt przed czynnikami zewnętrznymi. Ważne jest, by produkt trafił w ręce klienta świeży i w doskonałym stanie. Wysokiej jakości opakowanie sprawia, że klienci częściej darzą dany produkt zaufaniem i sięgają po niego na sklepowe półki. Dlatego też oferowane przez nas folie na flowpack dostępne są w wersji z wysokiej jakości kolorowym nadrukiem. Dzięki takim opakowaniom klienci z łatwością rozpoznają Twój produkt i sięgną po niego również przy kolejnych zakupach.

Istnieje możliwość wyprodukowania folii na flowpack o różnej specyfice. Dzięki temu możesz wybrać najlepsze rozwiązanie, odpowiadające w pełni Twojemu biznesowi.

Jakie są zalety opakowań na flowpack? Są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Z tego powodu bardzo dobrze sprawdzają się jako opakowania produktów spożywczych. Mimo wysokiej prędkości pakowania zgrzewy są bardzo solidne i trwałe. To skutecznie zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń z zewnątrz do wnętrza opakowania, co zapobiega ewentualnym uszkodzeniom towaru. Wybór solidnych folii na flowpack pozwala zoptymalizować proces produkcji. Szybkie pakowanie, wykonane solidnie i z trwałych materiałów!

Dlaczego jeszcze warto wybrać folie na flowpack z oferty naszej firmy? Ponieważ produkty doskonale się prezentują w tego typu folii. Wysoka transparentność sprawia, że zawartość opakowania jest doskonale widoczna. Dzięki możliwości wykonania nadruku umieścisz na folii logo swojej firmy, lub dowolny druk – i to w doskonałej jakości i w intensywnych kolorach. Folia na flowpack posiada gładką fakturę i ładny połysk, co podkreśli wysoką jakość Twoich produktów.

Close Menu