Liczne zalety i możliwość wszechstronnego zastosowania laminatów foliowych sprawiają, że są one bardzo popularne wśród Klientów. Produkujemy laminaty foliowe dostosowane do wymagań Klienta. Niezależnie od tego, jaki produkt potrzebujesz zapakować, dobierzemy najlepsze rozwiązanie i stworzymy laminat spełniający wszystkie wymogi. Korzystając z usług naszej firmy, możesz mieć pewność, że otrzymasz laminat foliowy najlepszej jakości, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań

Dlaczego warto zdecydować się na laminat foliowy?

Opakowania wykonane z laminatu foliowego są dostępne w kilku wariantach – transparentnym, mlecznym (możliwość doboru koloru), złotym lub srebrnym. Wykonujemy także laminaty foliowe z dowolnym nadrukiem. Ten rodzaj opakowań doskonale się prezentuje i zabezpiecza produkt. To nie jedyna zaleta laminatów foliowych. Wielowarstwowe opakowania foliowe są niezwykle trwałe, również na uszkodzenia mechaniczne. Możecie być pewni, że produkt trafi na półki w idealnym stanie. Laminat foliowy odznacza się dużą przeźroczystością. Zapakowane produkty są dobrze widoczne i nienagannie się prezentują. Zawartość opakowania wykonanego z laminatu foliowego jest w pełni chroniona przed czynnikami zewnętrznymi – takimi jak bakterie, tlen, wilgoć itd.

Zewnętrzna warstwa laminatu foliowego charakteryzuje się bardzo odpornością na mechaniczne uszkodzenia. Nadruk wykonany na powierzchni laminatu nie ściera się, jest niezwykle trwały. Możesz być pewien, że do Twoich klientów produkt trafi w estetycznym opakowaniu i nienaruszonej zawartości.

Laminat foliowy – zastosowanie

Opakowanie produktu wykonane z laminatu foliowego sprawdzi się w różnych branżach. Laminat foliowy może być z powodzeniem stosowany jako opakowanie w przypadku: produktów spożywczych (zarówno świeżych, jak i mrożonych), kosmetyków, produktów chemicznych i farmaceutycznych.

Jesteś zainteresowany laminatami foliowymi? Chcesz dobrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do twoich produktów? Skontaktuj się z nami koniecznie, nasi specjaliści pomogą dobrać najlepszy rodzaj opakowań. Dysponujemy profesjonalnym, doświadczonym zespołem, współpracujemy z grafikami – dlatego możemy zaproponować kompleksową obsługę.

Zadzwoń: 42 227 02 24

lub napisz: arplast@arplast.com.pl

Close Menu