W naszej ofercie dostępne są opakowania foliowe z różnych połączeń papieru i tworzyw sztucznych. Oferujemy dwuwarstwowe i trzywarstwowe laminaty folii polipropylenowych, poliestrowych transparentnych, białych i metalizowanych z warstwą zgrzewalną z folii polietylenowej. Nasze opakowania foliowe do pakowania karmy dla zwierząt zapewniają Państwa produktom świeżość i długi okres zdatności do spożycia. Oprócz tego, przy realizacji każdego projektu podchodzimy ze szczególną dbałością o graficzną doskonałość realizacji. Wiemy, jak ważna jest prezentacja samego produktu na półce sklepowej. W dużej mierze rodzaj opakowania produktu wpływa na decyzję zakupową Klienta.

Realizujemy opakowania foliowe na karmę dla zwierząt, jak i na inne akcesoria niezbędne dla posiadaczy czworonogów, np. opakowania na żwirek dla kotów czy piasek dla ptaków.

Warianty opakowań foliowych na karmę dla zwierząt

Różne warianty pod względem wielkości produktu docelowego z pewnością są udogodnieniem, jakie warto podkreślić. Produkujemy opakowania małe, średnie, duże, torebki graniastosłupowe, opakowania nośne i stojące. Dla przedłużenia zachowania świeżości opakowanej karmy można wbudować w opakowanie systemy wielokrotnego zamykania czy wyposażyć opakowanie o system łatwego otwierania (easy going). Produkowane przez nas opakowania foliowe na karę sprawią, że oferowana karma spełni oczekiwania Państwa Klientów, którzy zwracają szczególną uwagę na sposób przechowywania otwartego produktu.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Galeria

Close Menu