To taka, która zagwarantuje długotrwałą świeżość produktów i ich estetyczny wygląd. Te zadania doskonale spełnia nasza folia do pakowania chlebków, ciastek, bułek, która dostępna jest w kilku wariantach:

Folia polipropylenowa transparentna

Charakteryzuje ją przeźroczystość i wysoki połysk. Dzięki temu doskonale eksponuje najlepsze cechy produktów. Bardzo dobrze sprawdza się do produkcji wyrobów takich jak opakowania do pieczywa lub na makarony. Pozwala zapewnić im świeżość, jednocześnie gwarantując ich właściwą prezentację w punkcie sprzedaży oraz skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Folia nieorientowana typu CAST

Odznacza się wspaniałym połyskiem, przeźroczystością oraz wysokimi właściwościami barierowymi. Wykonane przy jej pomocy opakowania na pieczywo nie przepuszczają tlenu ani pary wodnej. Dzięki temu zapewniają długotrwałą świeżość produktów. Folia jest również odporna na urazy mechaniczne, minimalizuje tym samym ryzyko uszkodzenia zawartości w trakcie transportu lub magazynowania.

Laminaty folii

Zapewniają trwałe zabezpieczenie produktów przed promieniowaniem UV i uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonany z tego rodzaju materiału woreczek na chleb z nadrukiem doskonale osłoni zawartość przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Możliwość umieszczenia na nim wzoru dodatkowo wpłynie na jego atrakcyjność wizualną i budowanie rozpoznawalności marki.

Galeria

Nasze najlepsze produkty
Close Menu