Produkcja folii do pakowania słodyczy

Produkowana przez nas folia do pakowania wyrobów cukierniczych ma wysokie właściwości barierowe – nie przepuszcza pary wodnej ani zapachów – jest przy tym bardzo wytrzymała. Dzięki temu słodycze zachowają świeżość przez długi czas. W produkcji wyrobów, takich jak woreczki foliowe na ciasteczka i wafle stosujemy folie polipropylenowe. Wykorzystywane przez nas materiały dostępne są w czterech wariantach:

Folie polipropylenowe transparentne

Charakteryzują się wysokim połyskiem oraz przeźroczystością. Doskonale nadają się jako materiał na opakowania na cukierki dla dzieci lub inne kolorowe słodycze. Dzięki transparentności wspaniale wyeksponują najlepsze cechy Twoich wyrobów cukierniczych, nie zniekształcając ich barw.

Folie polipropylenowe perliste

Folie perliste cechuje wysoki stopień nieprzeźroczystości. Dzięki temu wykonane z nich opakowania prezentują się bardzo estetycznie na półkach sklepowych. Ich wszechstronność pozwala na uzyskanie ciekawego efektu estetycznego zarówno w przypadku produktów klasy premium, jak i tańszych wyrobów cukierniczych.

Folie polipropylenowe metalizowane

Gwarantują wysokie właściwości barierowe w stosunku do tlenu, substancji zapachowych i pary wodnej, a także są odporne na promieniowanie UV. Tym samym folia metalizowana do pakowania zapewnia długotrwałą świeżość wyrobów. W połączeniu z barwnym nadrukiem prezentuje się bardzo efektownie.

Folie skrętne – typu twist

Świetnie sprawdzą się przy pakowaniu cukierków. Folie skrętne bardzo dobrze podkreślą najlepsze cechy Twoich produktów. Dzięki swoim właściwościom pozwolą wyróżnić wyroby na tle innych słodyczy. Dzięki odpowiedniej specyfikacji zachowują nadany im w czasie skręcania kształt, dobrze chronią więc zawartość.

Folia do pakowania wyrobów cukierniczych zwiększy sprzedaż Twoich słodkości

Nasze opakowania charakteryzują się najwyższą jakością. Skutecznie ochronią Twój produkt przed zepsuciem i uszkodzeniem. Przestrzegamy wszelkich norm związanych z higieną i produkcją materiałów do zabezpieczania żywności. Dzięki temu Twoje wyroby cukiernicze wzbudzą zachwyt wśród konsumentów, którzy chętnie będą po nie sięgać na sklepowe półki.

Galeria
Nasze najlepsze produkty
Close Menu